Dane kontaktowe

Telefon: 726-944-537
Email: sklep@edekoracje.com

Adres: Kłodzka 42, 58-340 Głuszyca Górna

Godziny otwarcia(pn-pt): 7-15

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielą odpowiedzi na pytania związane z procesem technologicznym, zaprezentują możliwości wykonania produktów i pomogą Ci je zrealizować. Czy dołączysz do grona zadowolonych klientów naszej firmy?

Często zadawane pytania

Jak przesłać plik lub materiały do projektu graficznego?

Załącz gotowy projekt (lub materiały do stworzenia projektu graficznego) do wiadomości e-mail i wyślij na adres sklep@edekoracje.com lub poprzez formularz kontaktowy na stronie, albo też możesz przesłać nam plik poprzez www.wetransfer.com

Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź biura obsługi klienta na zapytanie ofertowe?

Czas oczekiwania na kalkulację indywidualną wynosi od 1 do 4 godzin w zależności od aktualnej liczby zapytań i wykonywanych kalkulacji. W przypadku większej liczby zapytań, odpowiadamy w czasie maksymalnie 24 godzin od złożenia zapytania. W sprawach pilnych zalecamy kontakt telefoniczny.

Jak mogę podmienić pliki do zamówienia?

Wszystko zależy od tego na jakim etapie jest twoje zamówienie, najlepiej z skontaktować się z działem obsługi drukarni.

Czy można zamówić wykonanie projektu?

Tak oferujemy wykonanie projektu graficznego. W sprawie wyceny oraz przygotowania projektu prosimy o kontakt mailowy: sklep@edekoracje.com

Czy możliwe jest skrócenie terminu realizacji zamówienia?

Tak jest taka możliwość ale nie dla wszystkich produktów. Realizacja w terminie ekspresowym jest usługa dodatkowo płatną. O możliwość przyspieszenia realizacji prosimy wysłać wiadomość na sklep@edekoracje.com lub dzwonić 726-944-537 lub 661-635-235.